Baterie wannowe podtynkowe mają swoich zwolenników i przeciwników. To nowoczesne rozwiązanie, sprawdzające się w minimalistycznych aranżacjach. Niestety, oprócz oczywistych zalet, posiada ono również swoje wady. Poznaj je wszystkie jeszcze przed zakupem, by móc podjąć odpowiednią decyzję.

Podtynkowe baterie wannowe

Podtynkowe baterie łazienkowe wannowe zyskują sukcesywnie na popularności. Nic dziwnego, bo stwarzają one spore możliwości, charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz znacznie większym komfortem. Jak sama nazwa wskazuje, taka bateria prysznicowa ścienna ma część elementów schowanych w ścianie. Dzięki temu idealnie wpisuje się w minimalistyczne aranżacje i nie zajmuje bez potrzeby miejsca w niewielkich łazienkach. Niestety, w momencie awarii te rodzaje baterii wymagają znacznie szerzej zakrojonych działań, ze skuwaniem ściany włącznie, co jest nie tylko uciążliwe, ale również i kosztowne.

baterie podtynkowe do wanny

Baterie podtynkowe wannowe – zalety

Podtynkowa bateria prysznicowa lub wannowa to idealne rozwiązanie w nowoczesnych aranżacjach. Takie baterie wannowe podtynkowe https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-podtynkowe-c161 są niezwykle eleganckie, a przy tym minimalistyczne. Poszczególne elementy montażowe zostały tutaj ukryte, dzięki czemu rozwiązanie takie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Jeśli zdecydujemy się wybrać baterię wannową podtynkową możemy być pewni, że będzie ona łatwa w utrzymaniu czystości. Jak wiadomo – im mniej elementów, tym mniej czyszczenia i szorowania. Co więcej, na rynku dostępny jest wiele różnych rodzajów baterii wannowych podtynkowych, dzięki czemu możemy dopasować je do każdego wystroju. Najczęściej wybierana jest bateria wannowa podtynkowa chrom, choć najlepsze sklepy rozszerzają swoją ofertę również o produkty w innych stylach. Ten typ baterii bardzo często wybierany jest również przez osoby, ceniące subtelne piękno i nowoczesny design.

Jakie wady ma bateria wannowa podtynkowa?

Niestety, jak każdy inny produkt, bateria prysznicowa podtynkowa posiada również pewne wady. Ten typ baterii jest bardzo uciążliwy w momencie pojawienia się jakiejkolwiek awarii. Bardzo często konieczne jest wówczas skuwanie ściany, co jest uciążliwe i wymaga sporych nakładów finansowych. Do innych minusów, jeśli chodzi o baterie prysznicowe podtynkowe, należy:

  • długi czas montażu,
  • konieczność zaplanowania montażu podczas gruntownego remontu czy urządzania łazienki,
  • cena baterii i jej poszczególnych elementów.

Gdzie kupić najlepsze baterie wannowe podtynkowe?

Baterie wannowe podtynkowe dostępne są w ofercie wielu sklepów. Warto jednak postawić na wiedzę i doświadczenie tych, którzy obecni są na rynku już od wielu lat. Klasyczne baterie wannowe znaleźć można w ofercie sklepu ŁazienkiABC. Tutaj dostępna będzie zarówno bateria podtynkowa czarna, jak i bateria podtynkowa chrom. Oprócz baterii wannowych sklep oferuje również baterie umywalkowe, prysznicowe i kuchenne w atrakcyjnych cenach. Oferta od najlepszych producentów z kraju i zagranicy gwarantuje najwyższą jakość produktów i daje pewność satysfakcji z dokonanego wyboru.

One thought on “Baterie wannowe podtynkowe – Wady i zalety”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 7 =